Absolvenţii noştri

SuperWebTricks Loading...

ABSOLVENTI 2015

Lumea învăţământului transdisciplinar vizează dialogul pentru supravieţuire, iar școala, cadrele didactice trebuie să pregătescă generații de tineri capabili să gândească sensul vieții, să „supraviețuiască” și să se adapteze într-o societate în care singura constantă este schimbarea.– Basarab Nicolescu
fizician şi filosof franco-român
Clasa a XII-a A

Matematică – informatică

Prof. diriginte Dumitraşcu Roxana

  1. Acăei D.D. Georgiana-Denisa
  2. Amariei I. George-Adrian
  3. Bobu G. Roxana-Georgeta
  4. Borcescu V. Bianca-Elena
  5. Bucur I. Alexandru-Marian
  6. Cârlig A. Cătălin
  7. Cozma M. Bogdan-Alexandru
  8. Crăciun I. Iasmina-Ecaterina
  9. Dandu T. Alin
  10. Dandu T. Ionel
  11. Drăgan E. Teodor-Alexandru
  12. Drăguşanu I. Larisa
  13. Dunăroaia C. Anamaria
  14. Gliga I. Giulia-Alexandra
  15. Marin C. Mihaela
  16. Moldovan E. Emilia
  17. Olari C. Ştefan
  18. Olaru V. Ana-Maria
  19. Panţîr G. Anca-Dumitrina
  20. Radu C. Ştefan-Cristian
  21. Redenştein C. Elena-Oana
  22. Roşu N. Cătălin-Florin
  23. Roşu S. Sorina
  24. Son A. Alexandra-Gabriela
  25. Suciu E.M. Paula-Mihaela
  26. Suciu S. Daniel
  27. Toplicean N. Iustina-Raluca
  28. Turnea I. Marius-Ionuţ
  29. Ţuţuianu N. Ramona-Adelina
  30. Văsîi C. Alexandru
Clasa a XII-a B

Ştiinţe ale naturii

Prof. diriginte Durican Oana

  1. Amariei C. Cristina
  2. Andone S. Maria-Simona
  3. Bontaş V. Andreea-Elena
  4. Catrinoi-Sfarghi I. Ionela
  5. Chişor N. Ioan-Neculai
  6. Ciobăniţa N.L. Andrei-Lucian
  7. Creţu V. Viorel
  8. Dandu V. Marian-Daniel (Rep.)
  9. Drăguşanu N. Iuliana
  10. Gavrilaş C. Costel
  11. Găină G. Nicoleta-Mihaela
  12. Găină S. Lucian
  13. Găină-Argintar V. Andreea-Loredana
  14. Gîrbulet I. Mihaela-Luciana
  15. Handaric M.G. Ioana-Gabriela
  16. Mocanu L. Laurenţiu-Mihai
  17. Nistor C. Iuliana-Irina
  18. Olaru G. Ana-Niculina
  19. Panţir I. Diana
  20. Piţă A.C. Anamaria
  21. Stoica D.C. Florentina Daniela
  22. Suciu I. Mădălina-Cristina
  23. Tudose C. Radu-Bogdan
  24. Ţepeş E.I. Dana-Georgiana
  25. Vasilică M. Mihaela
Clasa a XII-a C

Resurse naturale

Prof. diriginte Scurtu Mihaela

  1. Angheluş D. Cosmin Damian
  2. Balan A. Roxana Ştefana
  3. Barb C. Georgiana Cristina
  4. Barb-Dudan G. Anişoara
  5. Băjenaru F.D. Roxana-Elena
  6. Boeru M. Alexandra
  7. Crăciun G.T. Ioana (Rep)
  8. Cristescu A. Valentina
  9. Drăgoi M. Marta-Larisa
  10. Fîrţigu D. Ioana-Dana
  11. Grasu I. Ionuţ Robert
  12. Gribincea V. Andrei-Nicolae
  13. Ioniche N. Gabriel
  14. Kelemen A.N. Mihai-Alexandru (R)
  15. Leonte R. Ioana Alexandra
  16. Mihai V. Ana Maria
  17. Nistor I. Roxana Ionela
  18. Pancu T. Elena Cătălina
  19. Papă N. Irina
  20. Paşcu M. Liviu
  21. Pop T. Georgeta-Florentina (Rep)
  22. Pop – Răzbuc I. Petronela
  23. Răchiteanu I. Laura Mihaela
  24. Tepeş E. Anamaria
  25. Voşloban I. Ioana-Roxana
Clasa a XII-a D

Ştiinţe sociale

Prof. diriginte Hrap Suzana

  1. Alistar O. Cristian-Ştefan
  2. Amariei G. Ilie-Lucian
  3. Baltag Ş. Petrică
  4. Barb-Dudan G. Andrei-Paul
  5. Brînzucă M. Vlad-Mihai
  6. Caia M. Dragoş-Alexandru
  7. Ciubotaru D. Alexandra-Andreea
  8. Conuţ I. Izabela-Mihaela
  9. Frăsinaru I. Ramona-Olivia
  10. Furtună I. Ioana-Maria
  11. Lalău V. Maria
  12. Mareşiu Ş. Carina-Teodora
  13. Mrejeru I.M. Oana-Mihaela
  14. Oprea N. Daniel
  15. Paleu N. Niculina-Larisa
  16. Pleşca R.B. Robert-Alexandru
  17. Popa-Florea O. Alexandra
  18. Poteraşu E. Emanuela
  19. Radu I. Andreea
  20. Stăuceanu N. Aida-Elena
  21. Tepeş V. Ana-Maria
  22. Tepeş I. Emil-Anton
  23. Tepeş I. Irina-Ionela
  24. Tepeş-Greuruş G. Florin
  25. Voaideş-Drugă E. Andreea-Alina
  26. Zaharia G. Camelia-Magdalena
Clasa a XII-a E

Economic

Prof. diriginte Păun Mariana

  1. Airinei A. Alexandru
  2. Baba A.C. Robert Alexandru
  3. Barb A. Camelia–Vasilica (Reînsc)
  4. Barb-Dudan I. Mihai-Ştefan
  5. Caia I.A. Adrian
  6. Catrinoi G. Marian
  7. Ciorbea V. Andreea-Maria
  8. Cîrlan G. Diana-Andreia
  9. Clampă S. Sorina-Andreea
  10. Csibipal P. Andreea
  11. Gavriluţ C. Adrian-Costel
  12. Grasu G.N. Gabriela-Andreea
  13. Irimia V. Andreea-Simona
  14. Pîntea S. Paul
  15. Pîntea S. Valentin
  16. Radu G. Maria-Magdalena
  17. Radu-Soponar I. Ioana-Andreea
  18. Son I. Dumitru
  19. Soponar I. Ana-Maria
  20. Suciu E. Alina
  21. Tanasă C.P. Simona
  22. Ţepeş D. Gabriel
  23. Ţepeş N. Maria-Alexandra
  24. Ţifrea-Mitrea N. Paul-Andrei
  25. Ungureanu M. Cezar-Andrei
  26. Vieriu G. Marian
  27. Vivirschi C. Laura-Andreea
  28. Voaides D. Georgiana
Clasa a XII-a F

Resurse naturale

Prof. diriginte Fodor Elena

  1. Almaşa I. Mihai
  2. Anghelina V. Robert Andrei
  3. Asavei Ş. Marian
  4. Bostan G. Petru Cosmin
  5. Butunoi M. Mihaela
  6. Caia Hoanăş T. Dumitrina Ionela
  7. Chindea V. Florin Daniel
  8. Ciorbea I. Ionuţ
  9. Colcer V. Cosmin Sorinel
  10. Dandu N. Andreea Alexandra
  11. Filimon I. Ancuţa Mihaela
  12. Filimon V. Ancuţa Nicoleta
  13. Lungu I. Daniel
  14. Micu M. Cosmin Iulian
  15. Moga L. Daniel
  16. Moldovan V. Ion Viorel
  17. Panţiru V. Ionuţ – Beniamin
  18. Petcaru E. Adina Cristina
  19. Pîntea G. Petrişor
  20. Pop E. Mădălina-Iuliana
  21. Radu J. Alexandru Constantin
  22. Tofolean I. Florina