Sâmbătă, 11/03/2017, a avut loc etapa judeţeană a Olimpiadei de Stiinţe Socio-Umane, elevii noştri remarcandu-se, ca în fiecare an, prin rezultate ce aduc Liceul Carol I în topul unităţilor şcolare de profil din Neamţ.

Teamwork Team Together Collaboration Diversity People Group Concept

Profesorii George Lazăr şi Suzana Hrap apreciază eforturile tuturor elevilor participanţi, interesul lor pentru studiul ştiinţelor sociale şi adresează felicitări celor care au reuşit să obţină rezultate ce ne onoreaza şi ne răsplatesc orele de pregătire suplimentară şi emoţiile traite alaturi de ei.

Remarcăm in mod special efortul elevului nostru Blagoci Cosmin, clasa a X-a D, care a reuşit să obţină o notă bună concurand la disciplina  sociologie (clasa a XI a), pregatindu-se în cadrul Centrului Judetean de Excelenta Neamţ-prof.

sociology-page

Lidia Obreja, C.N.P.R Piatra-Neamt şi prof. Suzana Hrap parcurgând suplimentar o materie care îi depăşeste nivelul de vârstă şi de şcolarizare.

Felicitări tuturor! Suntem mândri de voi şi vă sprijinim în dorinţa voastră de a deveni, cu fiecare zi, mai buni.

Logica, argumentare si comunicare:

  1. Motco Lidia-9;
  2. Cucoş Laurian-8,90, clasa a XI a A;
  3. Huma Flavia-8,80;
  4. Grama Rudor-8,10, clasa a IX a A;

Sociologie:

  1. Chirila Liliana-8,80, clasa. a XII a D;
  2. Bostan Maria Diana-8,80, clasa a XI a D;
  3. Blagoci Cosmin-8,20, clasa a X a D;

Profesor doctor - 2014 Grad didactic I - 2015

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *