Una dintre preocuparile principale din viata profesorilor noştri se referă la alegerea unui plan educaţional potrivit, care să satisfacă nevoile elevilor. Însă alegerea acestuia depinde în mare masura de modalitatea în care se va desfăşura activitatea şcolară a indivizilor, orientarea spre success, în acest domeniu fiind un factor ce va putea influenta competenţa individuală în profesia|cariera pe care va avea să fie optată.

Fiecare elev are dreptul la succes şcolar şi la atingerea propriilor standarde şi performanţe. Pentru aceasta, este necesar să cunoaştem unele elemente care manifesta un rol important în realizarea progreselor în rândul elevilor.

Profesor doctor - 2014 Grad didactic I - 2015

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *